Eskişehir’de uyuşturucu operasyonu: 10 gözaltı

ESKİŞEHİR'de uyuşturucu satıcıları ile kullanıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda esrar, bonzai ve metamfetamin ele geçirildi. Eskişehir Emniyet Müdürlüğü...

Eskişehir’de uyuşturucu operasyonu: 10 gözaltı
20 February 2019 Wednesday 11:11

ESKİŞEHİR'de uyuşturucu satıcıları ile kullanıcılarına yönelik düzenlenen operasyonda 10 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda esrar, bonzai ve metamfetamin ele geçirildi.
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, yürüttükleri çalışmalar sonucunda kentte uyuşturucu ticareti yapan ve kullanan şüphelileri tespit etti. Ardından da operasyon için düğmeye bastı. Mahkeme kararıyla daha önceden belirlenen adreslere baskın yapan Narkotik polisi, 10 şüpheliyi gözaltına aldı. Evlerde yapılan aramalarda 9 kilo 660 gram esrar, 3.05 gram bonzai, 28.75 gram metamfetamin ile 1 adet tabanca ve 10 adet mermi ele geçirildi. Gözaltına alınan 10 şüpheliden 8’i hakkında 'uyuşturucu madde kullanmaktan' işlem yapılırken, 2 şüpheli adliyeye sevk edildi.

FOTOĞRAFLI

Future News
Add Comment
Name
Comment sent to admin for confirmation.×
Warning! We dont take any responsibility and guilt from comments that includes crime, illegal, threatening, disturbing, insult and profanity, pornographic, unethic, harm to personal rights or suchlike..